Meist

Astangu tooted on valminud erivajadusega inimeste poolt kas tööteenuse või õppetöö raames. Keskuses töötab 18 Töötamise Toetamise teenusel ja 3 ISTE (Isikukeskse erihoolekandeteenuse teenusemudel) teenusel olevat teenusesaajat. Teeme puu ja käsitööd ning allhanke korras lihttööd.

Töö või toote tellimisega annad ühtlasi tööd ka erivajadusega inimestele, kes oma tervisliku seisundi tõttu ei ole võimelised avatud tööturul töötama. Tooted valmivad küll aeglasemalt ja vajavad juhendaja abi, kuid see-eest kvaliteetselt ja hingega tehtult. Iga toode on omanäoline ja kordumatu ning suures osas taaskasutatud materjalist.

KÄSITÖÖ JA KERAAMIKA

Valmistame erinevat kergemat käsitööd tuginedes erinevatele tehnikatele: õmblemine, viltimine, tikkimine. Samuti on võimalik tellida keraamikat: kausid, vaagnad, seebialused, lillepotid jne.

PUUTÖÖ

Valmistame või töötleme allhanketööna täispuidust lihtsaid ja erilisi ladustamistingimusi mittenõudvaid tooteid ning teeme CNC-pingi töid. Nt mööblidetaile, meeneid, majapidamistarbeid jne. Toodete valmistamisel kasutatakse erinevaid tööoperatsioone: mõõtu lõikamine universaalketassael, lihtsamad CNC-freesimised, aukude puurimine, lihvimine jne.

LIHTTÖÖ

Võimalikud tööd: komplekteerimine, pakendamine, liimimine, voltimine, etikettide kleepimine jne.

Kui hindad hästi tehtud tööd ja usaldusväärset koostööpartnerit, siis võta ühendust!

Head asjad Astangult