Meist

Astangu tooted on valminud erivajadusega inimeste poolt kas kaitstud töö või õppetöö raames. Keskuses töötab 28 kaitstud töö teenusel olevat inimest kolmes erinevas töötoas, kus tehakse töid allhanke korras.

Töö või toote tellimisega annad ühtlasi tööd ka erivajadusega inimestele, kes oma tervisliku seisundi tõttu ei ole võimelised avatud tööturul töötama. Tooted valmivad küll aeglasemalt ja vajavad juhendaja abi, kuid see-eest kvaliteetselt ja hingega tehtult. Iga toode on omanäoline ja kordumatu ning suures osas taaskasutatud materjalist.

KÄSITÖÖ JA KERAAMIKA

Valmistame erinevat kergemat käsitööd tuginedes erinevatele tehnikatele: õmblemine, viltimine, tikkimine. Samuti on võimalik tellida keraamikat: kausid, vaagnad, seebialused, lillepotid jne.

PUUTÖÖ

Valmistame või töötleme allhanketööna täispuidust lihtsaid ja erilisi ladustamistingimusi mittenõudvaid tooteid ning teeme CNC-pingi töid. Nt mööblidetaile, meeneid, majapidamistarbeid jne. Toodete valmistamisel kasutatakse erinevaid tööoperatsioone: mõõtu lõikamine universaalketassael, lihtsamad CNC-freesimised, aukude puurimine, lihvimine jne.

LIHTTÖÖ

Võimalikud tööd: komplekteerimine, pakendamine, liimimine, voltimine, etikettide kleepimine jne.

Kui hindad hästi tehtud tööd ja usaldusväärset koostööpartnerit, siis võta ühendust!

Head asjad Astangult